Miłosierny Samarytanin roku 2016 - Zakon OO. Karmelitów

Miłosierny Samarytanin roku 2016

Miłosiernym Samarytaninem jest każdy człowiek, który zatrzymuje się przy cierpieniu drugiego człowieka ...
św. Jan Paweł II


Zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscycie „Wybieramy Miłosiernego Samarytanina roku 2016”, którego organizatorem jest Wolontariat św. Eliasza prowadzony przez O. Stanisława Wysockiego O.Carm. Głosowanie odbywa się w dwóch kategoriach:

I kategoria: pracownik służby zdrowia, dla którego pomoc chorym nie jest tylko pracą zarobkową, ale postrzegana jest jako swoistego rodzaju powołanie. To osoba, która często i bezinteresownie poświęca swój czas cierpiącym.

II kategoria: osoba, która bezinteresownie pomaga innym w potrzebie; osoba szlachetna, dla której pomoc drugiemu człowiekowi jest czymś naturalnym, wypływającym z potrzeby serca.

Głosowanie trwa do 10 marca! Głosując podajemy: imię i nazwisko, nr telefonu, adres osoby, na którą głosujemy oraz koniecznie kilka zdań wyjaśniających dlaczego uważamy, że ta właśnie osoba zasługuje na wyróżnienie. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła wybierze osoby wyróżnione, które otrzymają prestiżową statuetkę i wyróżnienie „Miłosierny Samarytanin Roku 2016”.

Jak oddać swój głos? Nic prostszego!

- Listownie na adres: Wolontariat św. Eliasza, 30-608 Kraków, ul. Porucznika Wąchały 5,
- Pocztą elektroniczną na adres: biuro@eliasz.org.pl,
- Telefonicznie: 885 512 500 / (12) 263 61 56 - poniedziałek – piątek godz. 11.00 – 17.00      

 

Strona internetowa w trakcie aktualizacji