III dzień Kapituły Prowincjalnej - bądźcie za siebie wdzięczni!
Data publikacji: piątek, 18-06-2021
Dzisiaj, w ostatnim dniu Kapituły Prowincjalnej, współbracia rozmawiali na temat projektu inwestycji dotyczącego zabudowań przy klasztorze „na Piasku”. Na to spotkanie zaproszona została pani poseł Jadwiga Emilewicz. Na zakończenie spotkania, ojciec Generał podziękował dotychczasowemu Prowincjałowi i Jego Radzie za wykonaną pracę, a także Komisji Przygotowawczej za przygotowanie Kapituły, krakowskiej wspólnocie, a także obecnym na kapitule tłumaczom. Także dotychczasowy i nowy Prowincjał dziękowali o. Generałowi i poszczególnym Ojcom Kapitulnym. Trzeba zaznaczyć, że to pierwsza po pandemii wizyta O. Generała na Kapitule Prowincjalnej. Zwieńczeniem Kapituły Prowincjalnej stała się dziękczynna Eucharystia.
Pozostałe aktualności
czwartek 11.06.2026
czwartek 11.06.2026
czwartek 11.06.2026
środa 10.06.2026
wtorek 09.06.2026
poniedziałek 01.06.2026
wtorek 26.05.2026
sobota 23.05.2026
środa 20.05.2026
wtorek 19.05.2026
poniedziałek 11.05.2026
wtorek 05.05.2026
środa 29.04.2026







